2008 mayısında S.C.C. Mimarlık İnşaat Turizm ve Ticaret Limited Şirketi adı ile ticari olarak kurulan firmamız 2010 martından bu yana da S.C.CANDEMİR YAPI markası ile Bandırma’da inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Tasarladığı ve uyguladığı tüm projelerde kalite,uzmanlık ve yenilikçiliği ön planda tutan bir mimarlık ve inşaat firmasıdır. Genç ve dinamik kadromuz yenilikçi yaklaşımlar ile tasarladığımız ve uyguladığımız projelerde her zaman öncü olma gayreti ana felsefemizdir.

 

Bünyesinde ; farklı yapı tiplerine ait avan proje çalışmalarından uygulamaya kadar varan süreçte hizmetler sunan firmamızın başlıca hizmet alanları; Mimari ve iç mimari tasarım ile inşaat taahhüt ve uygulamalarıdır. Bu kapsamda; arsa temini,fizibilite çalışmaları,avan proje ve uygulama projesi hizmetleri ile taahhüt veya kat karşılığı konut vd. bina inşaatı uygulamaları hizmet alanlarımız arasındadır. Özellikle konut tasarımları ve uygulamaları üzerine yoğunlaşan firmamız bu konuda bölgesinde öncü birtakım uygulamaları hayata geçirmiştir.

 

Tasarım ve uygulama süreçlerine depremsellik, işlevsellik ve estetik gibi temel kavramların yanı sıra sürdürülebilirlik ve malzeme teknolojisi gibi güncel kavramları da dahil eden firmamız; her geçen gün yeni ve farklı tasarım fırsatlarıyla deneyimlerini genişletmektedir